QUADTECH

RÁMY

Rámy Armattan Quads – Chemeleon, Rooster, Japalura. Věřte, v současnosti nenajdete nic lepšího a odolnějšího…

ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY

Nemá smysl popisovat co řídící deska vlastně dělá. To, už asi víme. Spíše se pokusíme v dnešní době vyhnout deskám s procesorem F3 a soustředit se na na F4 +. A i co se desek týká nebudeme zatím moc rozmanití, neboť je musíme mít odzkoušené, než Vám je tu nabídneme. Určitě neuděláte chybu s např. Omnibus F4 frw. Je to dnes, již osvědčená klasika za rozumný peníz s MPU6000 (najdete třeba i v deskách DYS apod). Pokud s dohodneme s FLYIDUINO, výrobcem FC KISS určitě zde tyto skvělé desky nabídneme a představíme. (vše v jednání)  Stejná situace je u HELIORC a jejich SPRING IMU-F desek. Veškeré info pak naleznete zde. V současné době, tak tedy vyzkoušejte námi nabízenou desku od CL_RACING, kterými osazujeme rámy Armattan se SW ButterFlight.

REGULÁTORY

Regulátory.

MOTORY

U motorů. obzvláště v racing, ale i freestyle copterách platí snad nejvíce to, že musíte sáhnout k osvědčeným a kvalitním výrobcům. Motor je jediná pohyblivá, mechanicky namáhaná komponenta a jako taková musí vydržet. Musí odolávat jak obrovským proudovým změnám, tak i výkyvům otáček a to ve velmi krátkém časovém intervalu. Musí tak být dobře zpracovaná nejen jeho “elektrická část” (např. vinutí), ale zejména ta mechanická – ložiska, magnety rotoru, hřídel. Je velká spousta nabídek motorů přímo pro coptery. Určitě můžem vyzvednout velmi kvalitní T-Motor. (jednáme s výrobcem). Nyní na rámech Armattan naleznete jejich velmi kvalitní motory řady Oomph TITAN.

PDB

Power Distribution Board – není na nich skoro co zkazit a přesto se to občas někomu podaří. Např. výjimkou nebývá špatné provedení pájení a to třeba u XT60 konektoru může za letu způsobit nemalé problémy. Proto i této poměrně levné záležitosti věnujte pozornost při výběru a nejen z pohledu BEC a vhodného umístění pájecích ploch pro ESC apod.

VIDEOVYSÍLAČE

Text

FPV KAMERY

Text