Store

FPVmania KRYL 5" / 6" - náhradní bočnice / StandardX / LongX <p><span style=\"font-size: 14pt; color: #000000;\"><strong>KRYL 5\" / 6\" - náhradní bočnice</strong></span></p><hr /><p>Lze použít jak na StandardX tak i LongX. Ve verzi LITE je to stejné.<br />Bočnice na přání klientů vyrábíme ve dvou variantách výšky. S - standard, kdy je výška stacku cca 21mm a SE - Special Edition, kdy je bočnice zvýšena o 4mm a montážní výška stacku je tak cca 25mm.<br />Vyšší bočnice volte pokud nemáte tolik zkušeností se stavbou a pokud chcete použít ESC 4in1 + FC + stack VTX. I do nižší verze lze toto osazení dostat, nicméně při použití vyšších bočnic je osazení snažší, ale rám se může zdát méně \"agresivní\".<br />KRYL LongX 6″ je automaticky osazován bočnicemi SE. Cena obou verzí bočnic je totožná.<br />POZOR: Bočnice nejsou identické stranově - rozlišuje se Pravá a Levá strana. Řídíme se pohledem na rám  shora \"po směru letu\".</p> 0 stars, based on 0 reviews 0 5
166.00

KRYL 5" / 6" - náhradní bočnice / StandardX / LongX

166 Kč
KRYL 5" / 6" - náhradní bočnice / StandardX / LongX
KRYL 5" / 6" - náhradní bočnice / StandardX / LongX

KRYL 5" / 6" - náhradní bočnice / StandardX / LongX

166 Kč
Kód Produktu: fpvmk5bok
Missing Option: Vyberte materiál a variantu P/L
Loading Available Options
Missing Option: Zvolte typ bočnic
Loading Available Options
Maximum quantity exceeded
Minimum purchase amount of 0 is required
Maximum purchase amount of 0 is allowed
Vaše cena: 166 Kč
166.000
A one-time price of 166 Kč budou přidány k vaší objednávce
Výrobce: FPVmania
  • Vlastnosti produktu

KRYL 5" / 6" - náhradní bočnice


Lze použít jak na StandardX tak i LongX. Ve verzi LITE je to stejné.
Bočnice na přání klientů vyrábíme ve dvou variantách výšky. S - standard, kdy je výška stacku cca 21mm a SE - Special Edition, kdy je bočnice zvýšena o 4mm a montážní výška stacku je tak cca 25mm.
Vyšší bočnice volte pokud nemáte tolik zkušeností se stavbou a pokud chcete použít ESC 4in1 + FC + stack VTX. I do nižší verze lze toto osazení dostat, nicméně při použití vyšších bočnic je osazení snažší, ale rám se může zdát méně "agresivní".
KRYL LongX 6″ je automaticky osazován bočnicemi SE. Cena obou verzí bočnic je totožná.
POZOR: Bočnice nejsou identické stranově - rozlišuje se Pravá a Levá strana. Řídíme se pohledem na rám  shora "po směru letu".