Store

FPVmania FPVmania HuSS - Rear Plate <p><strong>Zadní destička pro mount XT90 / 2 x XT60 a držáku R9 IPEX antény<br /></strong></p><hr /><p>Destička je dodávána v provedení 1 x XT90 mount a 2 x XT60 mount. 2 x XT60 vyberte v případě, že chcete k pohonu  použít více, než 6S baterie (např 2x 4s, či 2x 6S apod). Všemu samozřejmě musíte přizpůsobit osazené komponenty! Obě verze jsou přizpůsobeny držáku z 3D tisku pro systém R9 FrSky a antény IPEX.<br />Poždadovanou verzi vyberte při objednávce.</p><p>Materiál uhlík 3K.</p><p><strong>Sada XT90 obsahuje:</strong></p><p>1x destičku z 2mm 3k uhlíku<br />4x šroub M3x10<br />4x matku M3</p><p><strong>Sada 2 x XT60 obsahuje:</strong></p><p>1x destičku z 2mm 3k uhlíku<br />6x šroub M3x10<br />6x matku M3</p>
288.00

FPVmania HuSS - Rear Plate

288 Kč
FPVmania HuSS - Rear Plate
FPVmania HuSS - Rear Plate
FPVmania HuSS - Rear Plate
FPVmania HuSS - Rear Plate
FPVmania HuSS - Rear Plate
FPVmania HuSS - Rear Plate
FPVmania HuSS - Rear Plate
FPVmania HuSS - Rear Plate
FPVmania HuSS - Rear Plate
FPVmania HuSS - Rear Plate
FPVmania HuSS - Rear Plate
FPVmania HuSS - Rear Plate

FPVmania HuSS - Rear Plate

288 Kč
Kód Produktu: fpvmhussrearplate
Missing Option: Vyberte verzi konektoru
Loading Available Options
Maximum quantity exceeded
Minimum purchase amount of 0 is required
Maximum purchase amount of 0 is allowed
Vaše cena: 288 Kč
288.000
A one-time price of 288 Kč budou přidány k vaší objednávce
Výrobce: FPVmania
  • Vlastnosti produktu

Zadní destička pro mount XT90 / 2 x XT60 a držáku R9 IPEX antény


Destička je dodávána v provedení 1 x XT90 mount a 2 x XT60 mount. 2 x XT60 vyberte v případě, že chcete k pohonu  použít více, než 6S baterie (např 2x 4s, či 2x 6S apod). Všemu samozřejmě musíte přizpůsobit osazené komponenty! Obě verze jsou přizpůsobeny držáku z 3D tisku pro systém R9 FrSky a antény IPEX.
Poždadovanou verzi vyberte při objednávce.

Materiál uhlík 3K.

Sada XT90 obsahuje:

1x destičku z 2mm 3k uhlíku
4x šroub M3x10
4x matku M3

Sada 2 x XT60 obsahuje:

1x destičku z 2mm 3k uhlíku
6x šroub M3x10
6x matku M3