Store

FPVmania Záslepky ramen <p><strong>HUSS  - 3D tisk záslepky ramen / možno i pro rám novTroc<br /></strong></p><hr /><p>Záslepky ramen z materiálu PET-G Karbon (barva černá) pro zakrytí konců ramen a protažení kabeláže od motorů. Záslepku je možno umístit otvorem na všechny strany. Doporučujeme umístit otvor pro kabeláž na protilehlé straně vývodu z mountu. Záslepku tím kabely zafixují proti vypadnutí a záslepka zároveň slouží jako ochrana proti možnému proříznutí od ostré hrany ramene. Pakliže umístíte otvor jinam, doporučujeme fixaci záslepky např. tavným lepidlem.</p><p>Ramena z karbonu a hliníku mají odlišný vnitřní průmer otvoru - zvolte vhodnou verzi při objednávce! Z tohoto důvodu negarantujeme použití záslepek u ramen od jiných dodavatelů, než u našich.<br />Naše Carbon verze ramena mají venkovní průměr 25x25 mm a síla materiálu je 1.5mm!</p><p>Cena za 4 ks.</p>
148.00

Záslepky ramen

148 Kč
Záslepky ramen
Záslepky ramen
Záslepky ramen
Záslepky ramen
Záslepky ramen
Záslepky ramen
Záslepky ramen
Záslepky ramen
Záslepky ramen
Záslepky ramen

Záslepky ramen

148 Kč
Kód Produktu: fpvm3dzaslepky25x25
Missing Option: Zvolte materiál ramen
Loading Available Options
Maximum quantity exceeded
Minimum purchase amount of 0 is required
Maximum purchase amount of 0 is allowed
Vaše cena: 148 Kč
148.000
A one-time price of 148 Kč budou přidány k vaší objednávce
Výrobce: FPVmania
  • Vlastnosti produktu

HUSS  - 3D tisk záslepky ramen / možno i pro rám novTroc


Záslepky ramen z materiálu PET-G Karbon (barva černá) pro zakrytí konců ramen a protažení kabeláže od motorů. Záslepku je možno umístit otvorem na všechny strany. Doporučujeme umístit otvor pro kabeláž na protilehlé straně vývodu z mountu. Záslepku tím kabely zafixují proti vypadnutí a záslepka zároveň slouží jako ochrana proti možnému proříznutí od ostré hrany ramene. Pakliže umístíte otvor jinam, doporučujeme fixaci záslepky např. tavným lepidlem.

Ramena z karbonu a hliníku mají odlišný vnitřní průmer otvoru - zvolte vhodnou verzi při objednávce! Z tohoto důvodu negarantujeme použití záslepek u ramen od jiných dodavatelů, než u našich.
Naše Carbon verze ramena mají venkovní průměr 25x25 mm a síla materiálu je 1.5mm!

Cena za 4 ks.