Store

FPVmania Svorky ramen <p><strong>3D tisk svorky ramen 25x25mm pro rám HuSS a novTroc /  profil ramen 25 x 25 mm<br /></strong></p><hr /><p>Velice přesné svorky ramen z materiálu PET-G CARBON - barva černá, sloužící k pevnému uchycení ramen k rámu a upevnění motor mountu na konec ramen.<br />Svorky nevydrží tolik co kovové, nicméně při pádu fungují jako prvek, který absorbuje síly působící na rám a ramena a povolí jako první. Nemělo by tak docházet k deformaci ramen a destrukci rámu, což způsobuje mnohem větší škody.</p><p>Svorky jsou navrženy pro rám HUSS a rámy novTroc <em>(10\" i 800+mm)</em>  tyto konkrétně pro profil 25x25mm (dodávaný FPVmania) a nelze je tak s jistotou použít na jiné rámy.</p><p>Cena je za 4ks - na rám je třeba 32ks. <br />Při zakoupení rámu jsou svorky součástí dodávky.</p><p><em>(šrouby nejsou součástí sady svorek ramen)</em></p>
188.00

Svorky ramen

188 Kč
Svorky ramen
Svorky ramen
Svorky ramen
Svorky ramen
Svorky ramen
Svorky ramen

Svorky ramen

188 Kč
Kód Produktu: fpvm3dsvorky25x25
Maximum quantity exceeded
Minimum purchase amount of 0 is required
Maximum purchase amount of 0 is allowed
188.000
Výrobce: FPVmania
  • Vlastnosti produktu

3D tisk svorky ramen 25x25mm pro rám HuSS a novTroc /  profil ramen 25 x 25 mm


Velice přesné svorky ramen z materiálu PET-G CARBON - barva černá, sloužící k pevnému uchycení ramen k rámu a upevnění motor mountu na konec ramen.
Svorky nevydrží tolik co kovové, nicméně při pádu fungují jako prvek, který absorbuje síly působící na rám a ramena a povolí jako první. Nemělo by tak docházet k deformaci ramen a destrukci rámu, což způsobuje mnohem větší škody.

Svorky jsou navrženy pro rám HUSS a rámy novTroc (10" i 800+mm)  tyto konkrétně pro profil 25x25mm (dodávaný FPVmania) a nelze je tak s jistotou použít na jiné rámy.

Cena je za 4ks - na rám je třeba 32ks.
Při zakoupení rámu jsou svorky součástí dodávky.

(šrouby nejsou součástí sady svorek ramen)