Store

FPVmania HUSS - Podpěrné nohy <p><strong>HUSS - 3D tisk Podpěrné nohy - profil 25x25<br /></strong></p><hr /><p>3D tištěné podpěry materiál PET-G Carbon usnadňující stabilitu  rámu při startu a přistání při podvěšení baterie. Nohy jsou velmi tvrdé a přitom pružné. Aby nebylo nutné sundavat při jejich osazování motory, nebo celé rameno, nacvakávají se přímo na ramena a stahují se pomocí sloupku 30mm 2x šroubu M3 k ramenu.</p><p>Jejich umístění na rameni je libovolné - doporučujme těsné osazení co nejblíže k rámu.</p><p>Po jejich aplikaci na rameno jsou velmi těsně a pevně osazeny, doporučujeme je zbytečně nesundavat, tak, aby nedošlo ke ztrátě pružnosti úchytů, či poškození.<br />Podpěry jsou koncipovány, až pro výšku baterie cca 70mm (tedy i Turnigy Graphene Panther 5000mAh 6S).</p><p><strong>Sada obsahuje:</strong><br />4 x podpěrná noha - materiál PET-G Carbon<br />4 x AL sloupek 30mm / M3 - barva dle aktuálni nabídky<br />8 x šroub M3 x 10mm</p><p>Cena je za sadu 4ks</p>
588.00

HUSS - Podpěrné nohy

588 Kč
HUSS - Podpěrné nohy
HUSS - Podpěrné nohy
HUSS - Podpěrné nohy
HUSS - Podpěrné nohy
HUSS - Podpěrné nohy
HUSS - Podpěrné nohy

HUSS - Podpěrné nohy

588 Kč
Kód Produktu: fpvm3dnohy25x25
Maximum quantity exceeded
Minimum purchase amount of 0 is required
Maximum purchase amount of 0 is allowed
588.000
Výrobce: FPVmania
  • Vlastnosti produktu

HUSS - 3D tisk Podpěrné nohy - profil 25x25


3D tištěné podpěry materiál PET-G Carbon usnadňující stabilitu  rámu při startu a přistání při podvěšení baterie. Nohy jsou velmi tvrdé a přitom pružné. Aby nebylo nutné sundavat při jejich osazování motory, nebo celé rameno, nacvakávají se přímo na ramena a stahují se pomocí sloupku 30mm 2x šroubu M3 k ramenu.

Jejich umístění na rameni je libovolné - doporučujme těsné osazení co nejblíže k rámu.

Po jejich aplikaci na rameno jsou velmi těsně a pevně osazeny, doporučujeme je zbytečně nesundavat, tak, aby nedošlo ke ztrátě pružnosti úchytů, či poškození.
Podpěry jsou koncipovány, až pro výšku baterie cca 70mm (tedy i Turnigy Graphene Panther 5000mAh 6S).

Sada obsahuje:
4 x podpěrná noha - materiál PET-G Carbon
4 x AL sloupek 30mm / M3 - barva dle aktuálni nabídky
8 x šroub M3 x 10mm

Cena je za sadu 4ks