Store

FPVmania FPVmania - držák konektoru XT60 <p><strong>FPVmania - 3D tisk Držák konektoru XT60 pro rámy KRYL<br /></strong></p><hr /><p>Fixace konektoru přímo k rámu, zamezí zlomení vodičů a následnému zkratu. Je i pohodlnější při připojení a odpojení pohonné baterie.<br />Konektor je vsunut přímo do pouzdra a následně pomocí pásky (v balení 2ks)  ještě přichycen k rámu. Držák je následně ještě fixován destičkou v bočnici.<br />Není úplně nutné, ale konektor lze uvnitř pouzdra zafixovat vteřinovým lepidlem. Pak, již není možné jej ovšem vysunout.</p><p><span style=\"color: #ff0000;\"><strong>UPOZORNĚNÍ</strong></span></p><p><span style=\"color: #ff0000;\">Držák nelze instalovat při použití PDB s prodloužením pro vývody v zadní části PDB.</span><br /><span style=\"color: #ff0000;\">Instalace držáku vychází těsně za stack - je tak náročnější na přesné pájení a vyžaduje, již nějaké zkušenosti s pájkou.</span><br /><span style=\"color: #ff0000;\">Číňan si neláme hlavu s mírou pod 1mm (0.01, 0.1) a při zkoušení různých verzí konektorů jsme zjistlili, že některé tam jdou velmi špatně. Universální rozměr neexistuje, ale tento je takový, že tam konektory většiny \"producentů\" s trochou síly zapadnou a drží bez lepidla. I tak doporučujeme zalepení vteřinovým lepidlem.<br /></span><span style=\"color: #ff0000;\">Na zasunutí konektoru do správné polohy se nebojte použít \"síly\" - opřete např. o stůl a konektor zatlačte.</span></p>
30.00

FPVmania - držák konektoru XT60

30 Kč
FPVmania - držák konektoru XT60
FPVmania - držák konektoru XT60
FPVmania - držák konektoru XT60
FPVmania - držák konektoru XT60
FPVmania - držák konektoru XT60
FPVmania - držák konektoru XT60

FPVmania - držák konektoru XT60

30 Kč
Kód Produktu: fpvm3dholdxt60
Missing Option: Zvolte verzi rámu a materiál
Loading Available Options
Maximum quantity exceeded
Minimum purchase amount of 0 is required
Maximum purchase amount of 0 is allowed
Vaše cena: 30 Kč
30.000
A one-time price of 30 Kč budou přidány k vaší objednávce
Výrobce: FPVmania
  • Vlastnosti produktu
  • Specifikace

FPVmania - 3D tisk Držák konektoru XT60 pro rámy KRYL


Fixace konektoru přímo k rámu, zamezí zlomení vodičů a následnému zkratu. Je i pohodlnější při připojení a odpojení pohonné baterie.
Konektor je vsunut přímo do pouzdra a následně pomocí pásky (v balení 2ks)  ještě přichycen k rámu. Držák je následně ještě fixován destičkou v bočnici.
Není úplně nutné, ale konektor lze uvnitř pouzdra zafixovat vteřinovým lepidlem. Pak, již není možné jej ovšem vysunout.

UPOZORNĚNÍ

Držák nelze instalovat při použití PDB s prodloužením pro vývody v zadní části PDB.
Instalace držáku vychází těsně za stack - je tak náročnější na přesné pájení a vyžaduje, již nějaké zkušenosti s pájkou.
Číňan si neláme hlavu s mírou pod 1mm (0.01, 0.1) a při zkoušení různých verzí konektorů jsme zjistlili, že některé tam jdou velmi špatně. Universální rozměr neexistuje, ale tento je takový, že tam konektory většiny "producentů" s trochou síly zapadnou a drží bez lepidla. I tak doporučujeme zalepení vteřinovým lepidlem.
Na zasunutí konektoru do správné polohy se nebojte použít "síly" - opřete např. o stůl a konektor zatlačte.

Obsah balení


1x  držák konekoru XT60 pro rámy KRYL (materiál PET-G / PET-G Carbon) - barva obvykle černá