Store

FPVmania FPVmania - držák konektoru XT60 <p><strong>FPVmania - 3D tisk Držák konektoru XT60<br /></strong></p><hr /><p>Fixace konektoru přímo k rámu, zamezí zlomení vodičů a následnému zkratu. Je i pohodlnější při připojení a odpojení pohonné baterie.<br />Konektor je vsunut přímo do pouzdra a následně pomocí pásky (v balení 2ks)  ještě přichycen k rámu. Držák je následně ještě fixován destičkou v bočnici.<br />Není úplně nutné, ale konektor lze uvnitř pouzdra zafixovat vteřinovým lepidlem. Pak, již není možné jej ovšem vysunout.</p><p><strong>UPOZORNĚNÍ<br /></strong></p><hr /><p>Použití umožňují pouze bočnice SE - vyšší o 4mm (standardně nyní dodávané k verzi 6\" a možno za stejnou cenu zvolit při objednávce i u 5\" verzí rámu).<br />Držák nelze instalovat při použití PDB s prodloužením pro vývody v zadní části PDB.<br />Instalace držáku vychází těsně za stack - je tak náročnější na přesné pájení a vyžaduje, již nějaké zkušenosti s pájkou.<br />Číňan si neláme hlavu s mírou pod 1mm (0.01, 0.1) a při zkoušní různých verzí konektorů jsme zjistlili, že některé tam jdou velmi špatně. Universální rozměr neexistuje, ale tento je takový, že tam konektory většiny \"producentů\" s trochou síly zapadnou a drží bez lepidla.</p> 0 stars, based on 0 reviews 0 5
30.00

FPVmania - držák konektoru XT60

30 Kč
FPVmania - držák konektoru XT60
FPVmania - držák konektoru XT60
FPVmania - držák konektoru XT60
FPVmania - držák konektoru XT60
FPVmania - držák konektoru XT60
FPVmania - držák konektoru XT60

FPVmania - držák konektoru XT60

30 Kč
Kód Produktu: fpvm3dholdxt60
Missing Option: Zvolte verzi rámu
Loading Available Options
Maximum quantity exceeded
Minimum purchase amount of 0 is required
Maximum purchase amount of 0 is allowed
Vaše cena: 30 Kč
30.000
A one-time price of 30 Kč budou přidány k vaší objednávce
Výrobce: FPVmania
  • Vlastnosti produktu
  • Specifikace

FPVmania - 3D tisk Držák konektoru XT60


Fixace konektoru přímo k rámu, zamezí zlomení vodičů a následnému zkratu. Je i pohodlnější při připojení a odpojení pohonné baterie.
Konektor je vsunut přímo do pouzdra a následně pomocí pásky (v balení 2ks)  ještě přichycen k rámu. Držák je následně ještě fixován destičkou v bočnici.
Není úplně nutné, ale konektor lze uvnitř pouzdra zafixovat vteřinovým lepidlem. Pak, již není možné jej ovšem vysunout.

UPOZORNĚNÍ


Použití umožňují pouze bočnice SE - vyšší o 4mm (standardně nyní dodávané k verzi 6" a možno za stejnou cenu zvolit při objednávce i u 5" verzí rámu).
Držák nelze instalovat při použití PDB s prodloužením pro vývody v zadní části PDB.
Instalace držáku vychází těsně za stack - je tak náročnější na přesné pájení a vyžaduje, již nějaké zkušenosti s pájkou.
Číňan si neláme hlavu s mírou pod 1mm (0.01, 0.1) a při zkoušní různých verzí konektorů jsme zjistlili, že některé tam jdou velmi špatně. Universální rozměr neexistuje, ale tento je takový, že tam konektory většiny "producentů" s trochou síly zapadnou a drží bez lepidla.

Obsah balení


1x  držák konekoru XT60 pro rámy KRYL (materiál PLA)