Store

FPVmania FPVmania - Camera Mount FireFly <p><strong>FPVmania - 3D tisk Držák kamery pro Hawkeye FireFly pro rámy KRYL<br /></strong></p><hr /><p>Držák poměrně levné a tudíž i pro ty méně zdatné piloty dychtící po HD záznamu z letu dostupnější kamery <a href=\"https://www.google.com/search?q=firefly+camera&amp;newwindow=1&amp;client=firefox-b&amp;source=lnms&amp;tbm=isch&amp;sa=X&amp;ved=0ahUKEwjyl92qx4neAhXBjKQKHXP8CRYQ_AUIDigB&amp;biw=1920&amp;bih=935#imgrc=HT3GXEVYsp0tpM:\">Hawkeye FireFly Micro 1080P</a>.  Držák je vyroben čistě pro použití na rámy KRYL 5 a 6 \" a je přichycen ke kabině čtyřmi šrouby držící sloupky. (šroubky M3x10 jsou dodávány s držákem a nahradíte jimi stávající). Montáž je tedy velmi jednoduchá a nezabere ani 5 minut.<br />Držák vyrábíme jak z materiálu PLA, tak ve verzi FLEX (pružný - více vydrží) a to pouze za minimálně rozdílnou cenu. Materiál PLA opravdu není pro \"kamikaze styl\" a větší nárazy nevydrží. Ovšem je \"designově\" přívětivější :). Hodí se tedy pro zkušenější piloty, kteří vzlétnou a přistávají na kniply a ne na fyzikální zákony :). Pro ty ostatní je lepší volit verzi FLEX. (je možné, že časem verzi PLA zcela stáhneme, my odobně létáme s verzí PLA)<br />Kamera je v držáku fixována stahovacími páskami (dva kusy jsou součástí balení).</p> 0 stars, based on 0 reviews 0 5
118.00

FPVmania - Camera Mount FireFly

118 Kč
FPVmania - Camera Mount FireFly
FPVmania - Camera Mount FireFly
FPVmania - Camera Mount FireFly
FPVmania - Camera Mount FireFly
FPVmania - Camera Mount FireFly
FPVmania - Camera Mount FireFly
FPVmania - Camera Mount FireFly
FPVmania - Camera Mount FireFly

FPVmania - Camera Mount FireFly

118 Kč
Kód Produktu: fpvm3dcamffly
Missing Option: Zvolte materiál
Loading Available Options
Maximum quantity exceeded
Minimum purchase amount of 0 is required
Maximum purchase amount of 0 is allowed
Vaše cena: 118 Kč
118.000
A one-time price of 118 Kč budou přidány k vaší objednávce
Výrobce: FPVmania
  • Vlastnosti produktu
  • Specifikace

FPVmania - 3D tisk Držák kamery pro Hawkeye FireFly pro rámy KRYL


Držák poměrně levné a tudíž i pro ty méně zdatné piloty dychtící po HD záznamu z letu dostupnější kamery Hawkeye FireFly Micro 1080P.  Držák je vyroben čistě pro použití na rámy KRYL 5 a 6 " a je přichycen ke kabině čtyřmi šrouby držící sloupky. (šroubky M3x10 jsou dodávány s držákem a nahradíte jimi stávající). Montáž je tedy velmi jednoduchá a nezabere ani 5 minut.
Držák vyrábíme jak z materiálu PLA, tak ve verzi FLEX (pružný - více vydrží) a to pouze za minimálně rozdílnou cenu. Materiál PLA opravdu není pro "kamikaze styl" a větší nárazy nevydrží. Ovšem je "designově" přívětivější :). Hodí se tedy pro zkušenější piloty, kteří vzlétnou a přistávají na kniply a ne na fyzikální zákony :). Pro ty ostatní je lepší volit verzi FLEX. (je možné, že časem verzi PLA zcela stáhneme, my odobně létáme s verzí PLA)
Kamera je v držáku fixována stahovacími páskami (dva kusy jsou součástí balení).

Obsah balení


1x camera Mount pro FireFly (materiál PLA nebo FLEX, dle volby)
4x šroubky M3x10
2x stahovací páska

Úhel 25° (společně s úhlem bočnic 30°)