Store

Armattan Quads Armattan Marmotte <p><strong><span style=\"color: #000000;\">Armattan Quads - Marmotte - 3K uhlík</span><br /></strong></p><p style=\"text-align: center;\"><img class=\"aligncenter wp-image-2253 size-full\" src=\"https://www.fpvmania.cz/wp-content/uploads/2019/03/marmo_titul.jpg\" alt=\"\" width=\"1858\" height=\"586\" /></p><hr /><p>Rám od Armattan Quads a jejich poslední a \"vrcholné dílo\" pro 5ti palcové vrtule, nyní standardně v provedení 3K uhlík. Nejedná se tedy o \"kosmický materiál\" se, kterým měl výrobce určité problémy a proto od něj, až do odvolání upouští.</p><p><span style=\"color: #808080;\"><strong>Úvodem:<br /><span style=\"color: #000000;\">Doprava ZDARMA!</span></strong></span></p><p><strong><span style=\"color: #808080;\">Ochrana kamery:</span></strong></p><p>Titanová \"klec\" vyrobená z 10mm titanového bloku na 6-ti osé CNC, pro ochranu kamery rozměru \"mini\". Navržena je tak, aby její vnitřní hliníková část dokazála absorbovat náraz a tím se snížila možnost poškození FPV kamery.<br />Její koncepce umožňuje velmi pohodlné naklápění HD kamey a FPV kamery současně,  při zachování pevnosti.</p><p><strong><span style=\"color: #808080;\">V neposlední řadě...</span></strong></p><p>Celý rám je koncpipovaný tak, aby zcela ochránil veškeré elektronické komponenty. Titanové prodloužení na \"zádi\" rámu chrání VTX kameru v její nejzranitelnější části.<br />Prodloužení rámu jako takového Vám umožní velký náklon HD kamery a zároveň umístění větší pohonné baterie na vrchní část rámu.<br />Mimo montážních otvorů stacku jak 20x20mm, tak i 3.5x30.5 mm, je rám vybaven 20mm sloty pohodlné umístění VTX.<strong><br /></strong></p><p style=\"text-align: left;\">Balení obsahuje kompletní montážní materiál vč. bohatého příslušenství - ostatně, tak jak je u Armattan Quads zvykem.</p><p><strong><span style=\"color: #808080;\">Důležité před koncem...</span></strong></p><p>Se všemi těmito vylepšeními a dosažené pevnosti, je Marmotte o 10g lehčí, než-li Rooster.</p><p><strong><span style=\"color: #808080;\">A to nedůležitější na konec...</span></strong></p><p style=\"text-align: center;\"><img class=\"aligncenter wp-image-2257 \" src=\"https://www.fpvmania.cz/wp-content/uploads/2019/03/marmo_full-1024x768.jpg\" alt=\"\" width=\"1419\" height=\"1064\" /></p><p style=\"text-align: center;\"><strong>Doživotní záruka Armattan Quads \"LiFETiME WARRANTY\" na všechny komponenty rámu MARMOTTE!!!</strong></p><p style=\"text-align: center;\"><a href=\"https://www.fpvmania.cz/reklamacearma/\"><img class=\"alignnone size-full wp-image-1299\" src=\"https://www.fpvmania.cz/wp-content/uploads/2018/06/armattan-warranty-logo.png\" alt=\"\" width=\"250\" height=\"262\" /></a></p>
2895.00

Armattan Marmotte

2 895 Kč
Armattan Marmotte
Armattan Marmotte
Armattan Marmotte
Armattan Marmotte
Armattan Marmotte
Armattan Marmotte
Armattan Marmotte
Armattan Marmotte
Armattan Marmotte
Armattan Marmotte
Armattan Marmotte
Armattan Marmotte

Armattan Marmotte

2 895 Kč
Kód Produktu: aqmarmotte
Maximum quantity exceeded
Minimum purchase amount of 0 is required
Maximum purchase amount of 0 is allowed
2895.000
Výrobce: Armattan Quads
  • Vlastnosti produktu
  • Specifikace

Armattan Quads - Marmotte - 3K uhlík


Rám od Armattan Quads a jejich poslední a "vrcholné dílo" pro 5ti palcové vrtule, nyní standardně v provedení 3K uhlík. Nejedná se tedy o "kosmický materiál" se, kterým měl výrobce určité problémy a proto od něj, až do odvolání upouští.

Úvodem:
Doprava ZDARMA!

Ochrana kamery:

Titanová "klec" vyrobená z 10mm titanového bloku na 6-ti osé CNC, pro ochranu kamery rozměru "mini". Navržena je tak, aby její vnitřní hliníková část dokazála absorbovat náraz a tím se snížila možnost poškození FPV kamery.
Její koncepce umožňuje velmi pohodlné naklápění HD kamey a FPV kamery současně,  při zachování pevnosti.

V neposlední řadě...

Celý rám je koncpipovaný tak, aby zcela ochránil veškeré elektronické komponenty. Titanové prodloužení na "zádi" rámu chrání VTX kameru v její nejzranitelnější části.
Prodloužení rámu jako takového Vám umožní velký náklon HD kamery a zároveň umístění větší pohonné baterie na vrchní část rámu.
Mimo montážních otvorů stacku jak 20x20mm, tak i 3.5x30.5 mm, je rám vybaven 20mm sloty pohodlné umístění VTX.

Balení obsahuje kompletní montážní materiál vč. bohatého příslušenství - ostatně, tak jak je u Armattan Quads zvykem.

Důležité před koncem...

Se všemi těmito vylepšeními a dosažené pevnosti, je Marmotte o 10g lehčí, než-li Rooster.

A to nedůležitější na konec...

Doživotní záruka Armattan Quads "LiFETiME WARRANTY" na všechny komponenty rámu MARMOTTE!!!

Armattan Marmotte - specifikace


Váha samostatného rámu115g                                            
Rozměry (od motoru k motoru)236mm
Tvar rámuCompressed-X
Tloušťka spodní desky 4mm
Jiné použité materiály

Ocelová šrouby
Titan
Hliník

Pro FPV kamery
Mini kamera (21mm)
Antena mount
TBS, SMA a U.FL kompatibilní
Pro motory22xx
Pro montážní rozměr stacku20 x 20mm / 30.5 x 30.5mm
Max. montážní výška stacku20mm