Armatan Quads – Life Time Warranty

Postup při uplatnění doživotní záruky Armattan Quads – LiFE TiME WARRANTY

Společnost Armattan Quads poskytuje na své TOP rámy doživotní záruku na poničení při pádu. (v orginále „LIFE TIME WARRANTY“).

Pakliže tedy při letu a následném pádu, či poškození rámu, nebo jeho součásti o překážku svůj rám poškodíte a bude Vám uznána LIFE TIME WARRANTY (LTW) obdržíte zdarma nový náhradní díl.

Pro nárokování této možnosti je NUTNÉ dodržet následující postup vyžadovaný společností FPVMANIA potažmo Armattan Quads.

 1. Ujistěte se, že na požadovaný model je poskytována doživotní záruka. Zjistíte dle výše znázorněného loga na našich stránkách u modelu, nebo přímo na stránkách výrobce. Od 1.9.2018 je tato skutečnost uváděna i na naší faktuře v poznámce k rámu. Neodstrojujte ram!!!

 2. Pokud je tato záruka na Váš produkt poskytována, vytiskněte si „Záruční list“ z našich stránek (dále jen ZL) ve formátu A4, kde ručně vypište těchto 6 položek (obrázky níže):

  Jméno a Příjmení
  Datum vytvoření
  Datum nákupu a číslo faktury
  Závada (např Nalomené rameno) a udělejete šipku směrem k poškození (viz. Obrázek)
  Název poškozeného dílu (např. Pravé, přední rameno)
  Váš podpis

 3. Zhotovte foto poškozeného dílu, tak, aby bylo z fotografie zřejmé poškození. Ideálně tak, aby bylo evidentní, že ostatní díly jsou v pořádku. Rám přiložte na ZL, nakreslete šipku, tak, aby šipka směřovala k poškozenému dílu.

 4. Následně zašlete foto společně s dokladem za platbu na email sales@fpvmania.cz a do předmětu uveďte „Vaše jméno – Armattan LTW“. ZL ještě neničte budete jej ještě potřebovat!

 5. Je docela možné, že Vás požádáme ještě o doplňující foto. Postupujte obdobně jako v prvním případě.

 6. Jakmile obdržíte náhradní díl, Váš poškozený znehodnoťte jeho celkovým zlomením. (přeříznutím, rozdrcením, apod).
  Takto znehodnocený díl znovu přiložte na ZL do oblasti „Reaktivace záruky“ doplňte datum a podpis a opatřete fotografiemi. Fotografie nám následně zašlete na sales@fpvmania.cz.
  Bez tohoto posledního kroku NELZE uplatnit záruku LTW na daný díl, již nikdy v budoucnu.

Důležitá upozornění:

Veškeré fotografie MUSÍ být pořízeny se ZL (dle ilustračních snímků) s vyplněnými položkami. Tyto položky NELZE přikládat digitálně na fotografie.
Nenahrazujte originální díly 3D tištěnými díly. Ztrácíte tím možnost záruky!
Vzhledem ke klonování rámů ke, kterému ve světě dochází může FPVMANIA stejně jako Armattan Quads vyžadovat doklad o zakoupení zboží u nás.
Armattan Quads od 28.8.2018 poskytuje tuto záruku VÝHRADNĚ na zakoupené zboží u svých oficiálních distributorů – nelze takto nárokovat LTW na rámy zakoupené na Ebay apod. Společnost FPVMANIA řeší pouze záruky na rámy zakoupené u FPVMANIA s platným dokladem o koupi.
V případě, že chcete svůj rám prodat, je nutné, aby kupující, který chce uplatnit LTW, s rámem od Vás obdržel i doklad o koupi (fakturu), kterým doloží originálnost rámu.
V případě kdy si společnost FPVMANIA není jistá oprávněnosti reklamace, zasílá dokumentaci společnosti Armattan Quads k posouzení.

Doživotní záruku můžete uplatnit u naší společnosti a stejně tak přímo u společnosti Armattan Quads. Pakliže budete uplaťnovat záruku u společnosti Armattan Quads postupujte dle obdobného návodu ZDE. Je samozřejmě nutné veškerou korespondenci vést v anglickém jazyce stejně jako vyplnění ZL.

Doba vyřízení záruky je cca 3 týdny od jejího podání. V případě zaslání dokumentace k posouzení spol. Armattan Quads, se doba může prodloužit, až na 6 týdnů. Za zaslání přepravní společností GLS  účtujeme poštovné 99 Kč.

Věříme, že tato nevídaná možnost výměny náhradních dílů ZDARMA Vás potěší a, že i nadále zůstanete věrni kvalitním rámům a nákupům u FPVMANIA.

Děkujeme, FPVMANIA
Aktualizováno 28.7.2020Stáhněte si formulář LTW – CZ/ANG