Platba a doprava

PLATBA A DOPRAVA NA FPVMANIA

Možnosti platby

V současnosti nabízíme jako možnosti platby platbu bankovním předvodem na účet č. 1835894019/3030 AirBank, kdy Vám bude po obdržení a přijetí objednávky neprodleně vystavena faktura (daňový doklad) a zaslána na email uvedený u Vašeho účtu.
Zásilka je následně předána dopravci k doručení, až  po obdržení celé platby na uvedený účet a jejím ztotožnění s objednávkou. Nezapomínejte proto uvádět variabilní symbol platby, což je, vždy číslo Vaší objednávky. Urychlíte tím odeslání Vaší zásilky.
Tento způsob platby není z naší strany nijak zpoplatněn.
Nebo platbu dobírkou, kdy částku zaplatíte dopravci při předání zásilky. Faktura je v tomto případě součástí zásilky. Platba dobírkou je zpoplatněna částkou 45 Kč. Společně s dopravou a balným je tato částka celkem 144 Kč.

Možnosti dopravy

Pro doručení zásilky na požadovanou doručovací adresu využíváme výhradně přepravní společnost GLS. Zásilky zasíláme zpravidla v bublinkové obálce, tak, abychom předešli možnému poškození, v případech, kdy toto není z důvodu druhu zboží možné, pak v pevném obalu.
Cena dopravy po ČR a balného činí v případě zásilkové společnosti GLS 99 Kč. Zaslání zásilky do zahraničí (vč. Slovenské republiky) je možné po předchozí dohodě.
Ve vyjímečných případech na základě předběžné dohody je možné zásilky, které umožňují zaslání jako “Obyčejná zásilka” (např. FPVmania samolepky na rámy) k dodání využít České pošty. Tato možnost je VÝHRADNĚ na předběžné domluvě s kupujícím ještě, před vystavením a odesláním faktury kupujícímu a je zpoplatněna aktuálním ceníkem České pošty. Cena takovéto zásilky bude připočítána k ceně zboží individuálně mimo automatický systém eshopu.