Platba a doprava

PLATBA A DOPRAVA NA FPVMANIA

Možnosti platby

V současnosti nabízíme jako možnosti platby platbu bankovním předvodem na účet č. 1835894019/3030 AirBank, kdy Vám bude po obdržení a přijetí objednávky neprodleně vystavena faktura (daňový doklad) a zaslána na email uvedený u Vašeho účtu.
Pro platby ze zahraničí uvádějte: IBAN:CZ3530300000001835894019, SWIFT(BIC):AIRACZPP
Zásilka je následně předána dopravci k doručení, až  po obdržení celé platby na uvedený účet a jejím ztotožnění s objednávkou. Nezapomínejte proto uvádět variabilní symbol platby, což je, vždy číslo Vaší objednávky. Urychlíte tím odeslání Vaší zásilky.
Tento způsob platby není z naší strany nijak zpoplatněn.
Nebo platbu dobírkou, kdy částku zaplatíte dopravci při předání zásilky. Faktura je v tomto případě součástí zásilky, popř. zaslána na email po obdržení platby na náš účet. Platba dobírkou je zpoplatněna částkou 45 Kč. Společně s dopravou a balným je tato částka po ČR celkem 144 Kč.

Možnosti dopravy

Doprava ČR
Pro doručení zásilky na požadovanou doručovací adresu využíváme výhradně přepravní společnost GLS (momentálně testujeme Zásilkovna). V obou případech pouze doručení na adresu, nelze tedy vybírat doručení na výdejní místa dopravců, či jejich partnerů. Zásilky zasíláme zpravidla v bublinkové obálce, tak, abychom předešli možnému poškození, v případech, kdy toto není z důvodu druhu zboží možné, pak v pevném obalu.
Cena dopravy po ČR a balného činí v případě zásilkové společnosti GLS 99 Kč. Zaslání zásilky do zahraničí (vyjma. Slovenské republiky) je možné po předchozí dohodě.
Ve vyjímečných případech na základě předběžné dohody je možné zásilky, které umožňují zaslání jako „Obyčejná zásilka“ (např. FPVmania samolepky na rámy) k dodání využít České pošty. Tato možnost je VÝHRADNĚ na předběžné domluvě s kupujícím ještě, před vystavením a odesláním faktury kupujícímu a je zpoplatněna aktuálním ceníkem České pošty. Cena takovéto zásilky bude připočítána k ceně zboží individuálně mimo automatický systém eshopu.
Na veškeré rámy z eshopu FPVmania je v součastnosti doprava po ČR ZDARMA.

Doprava Slovenská republika
Zásilková služba Zásilkovna (momentálně testujeme). Zde činí doprava při platbě na účet předem cenu 165 Kč. Platba dobírkou je zpoplatněna částkou 34 Kč. Společně s dopravou a balným je tato částka do SR celkem 199 Kč.

Doprava ostatní země
Podmínky po individuální dohodě.

aktualizováno 19.4.2020