Mista

Posílejte nám zajímavá místa z Vašeho okolí, kde se dá zalítat, vyblbnout a nestojí to ani korunu. Ideálně okres, město a GPS souřadnice + malý popis o co se jedná (dráha, les, ruiny apod), popř omezení (lze jen víkendy, čas od-do, hlídač je ozbrojen a slepý atd).
Místa zde zveřejníme vč. popisu v nějaké přehledné formě.

Mokré u Českých Budějovic (Litvínovice)

Bývalý vojenský areál s pozůstatky budov, v současně v demolici. Jsou zde ještě budovy v relativně zachovalém stavu a některé částečně rozebrané.
Vstup volný – ideálně chybějícím plotem od silnice z Mokrého. Doporučujeme nepřibližovat se  zbytečně ke strojům firmy, která provádí demolici. (horní část areálu). Tyto prostory jsou (prý) monitorovány a prozatím nás nikdo nevyhazuje, tak, ať není probém. Pohybujeme se spíše v dolní části areálu – viz fota, kde je pro vyblnutí prostoru dost. Přidávám i freestyle video od Davida (spaglFPV), který tam létal.
Pokud se chcete sejít pište do emailu, nebo na FB. Ale pospěšte si, než to tam definitivně zdemolují 😉

FPVMANIAKněžské Dvory (České Budějovice)

Areál staré českobudějovické masny, která nikdy nebyla dokončena. Areál se skládá z betonového placu (cca130mx60m) a 5ti poměrně rozlehlých budov. Areál je pronajímán na paintball a airsoft, takže si prosím uvědomme že „kdo platí ten má přednost“. I při pronajatém areálu většinou zbývá volný přední plac a jemu přilehlá budova. Všechny budovy zatím nemáme prozkoumány. Pokud je areál volný, je možno létat největší budovou s panoramatickou střechou. V případě krize je střecha přístupná po pevném žebříku z boku.  Přístup je volný.

 

FPVMANIA


Světlík (Okružní, České Budějovice)

Areál polorozpadlé hsopodářské usedlosti kousek od hlavní silnice Okružní. Několi budov v různém stádiu rozkladu a dvorem. Areál ideálně „odsřihnutý“ od veřejnosti. Zajet se dá rozumně, až před areál, kde je i malé betonové parkoviště. Přístup volný.

FPVMANIA